POLONICA CAMP 2020 – WARSZAWA

INFORMACJE OGÓLNE: 

TERMIN:  26.07-02.08.2020

MIEJSCE:  Warszawa, Kampus Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego

LICZBA UCZESTNIKÓW: 40 OSÓB

GRUPY WIEKOWE: 15-18 lat

PODSTAWOWY KOSZT KURSU: 1 890 PLN

LOKALIZACJA

Warszawa to jedno z najpiękniejszych miast w kraju, które kryje w sobie nieskończoną ilość atrakcji. W tym roku naszych najstarszych uczestników zabierzemy na wyjątkowy i magiczny tour po Warszawie. 

Stolica Polski od ponad czterech stuleci. Jedno z największych centrów komunikacyjnych i gospodarczych Europy środkowej. Całkowicie zniszczone podczas drugiej wojny światowej, obecnie przyciąga turystów i inwestorów jako tętniąca życiem metropolia i jedno z najdynamiczniej rozwijających się miast w Europie. Dobrze przygotowana na przyjęcie gości. Na turystów czeka 20 tys. miejsc noclegowych oraz prężnie działające instytucje kultury – teatry, muzea, galerie. Warto ją odwiedzić latem, kiedy mieszkańcy wyjeżdżają na wakacje, lub w czasie jednego z wielu wydarzeń kulturalnych (Warsaw Summer Jazz Days, festiwale teatralne i filmowe oraz wiele innych).

ZAKWATEROWANIE

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego, to jedna z największych i najbogatszych uczelni wyższych na Mazowszu. W 2001 roku władze Uczelni zadecydowały o całkowitym przeniesieniu kampusu na warszawski, zielony Ursynów. Nowoczesny kampus SGGW zajmuje powierzchnię ponad 70 hektarów, na której poza budynkami 13 wydziałów i olbrzymim terenem zielonym znajdują się kryta pływalnia, hale sportowe, kryte korty tenisowe, wszechstronne boiska, a także – akademiki i to właśnie w nich będziemy mieszkać podczas Polonica Camp 2020 – Warszawa. 

Uczestnicy zostaną zakwaterowani w pokojach 2 i 3-osobowych. Pokoje pogrupowane są w segmenty, w każdym segmencie jest przestronna łazienka z WC i prysznicem. 

Wszystkie akademiki na terenie kampusu są poddawane bieżącym remontom, ostatnia, kapitalna renowacja miała miejsce w 2012 roku.

Na terenie kampusu znajduje się także stołówka, w której Pani Ania 🙂 będzie przygotowywała dla nas pyszne, domowe posiłki.   

W PROGRAMIE MIĘDZY INNYMI:

  • gry i zabawy integracyjne oraz językowe
  • 2 godziny lekcyjne nauki języka polskiego
  • gry zespołowe na świeżym powietrzu,
  • zwiedzanie Muzeum Powstania Warszawskiego 

PROGRAM JEST ORIENTACYJNY I MOŻE ULEC ZMIANIE. 

DOJAZD:

W cenie kursu nie jest uwzględniony dojazd – każdy z uczestników dojeżdża na miejsce kursu we własnym zakresie. Jeśli potrzebujecie Państwo pomocy w zorganizowaniu transportu z/do Warszawy – prosimy o informację, z przyjemnością pomożemy w zorganizowaniu transportu. 

CENA

Cena podstawowa kursu: 1 890 PLN/osobę

Cena zawiera: zakwaterowanie (7 noclegów), 4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad + podwieczorek, kolacja), całodobowy dostęp do wody pitnej, całodobową opiekę wykwalifikowanych opiekunów oraz kierownika, 2 godziny lekcyjne języka polskiego (2 x 45 minut) dziennie, ubezpieczenie KL do kwoty 2 000 PLN i NNW do kwoty 10000 PLN, opiekę medyczną (w ramach ubezpieczenia KL), wycieczki zgodnie z programem oraz bilety wstępu do zwiedzanych obiektów

Cena nie zawiera: dojazdu, wydatków osobistych, posiłków i napoi nie uwzględnionych w ofercie i umowie, innych świadczeń i atrakcji nie uwzględnionych w programie, ofercie i umowie.

MASZ PYTANIA? CHCESZ SIĘ ZAPISAĆ?

Zapraszamy do kontaktu mailowego (info@polonica.edu.pl) lub telefonicznego (0048 508 245 112).

 

Zapisz się przez poniższy formularz.
W odpowiedzi otrzymasz wiadomość z niezbędnymi dokumentami.  

Translate »