O NAS

Firma Polonica – kursy języka polskiego rozpoczęła swoją działalność w 2005 roku. Początkowo działania Polonicy skupiały się wokół kursów i kawiarenek językowych. Z czasem jednak powstał pomysł kursów wakacyjnych, czyli kolonii
i obozów językowych dla dzieci i młodzieży.

Pierwszy camp stanowił nie lada wyzwanie. W czasach gdy telefony komórkowe były rzadkością, przelewy można było zrealizować tylko w banku lub na poczcie,
a internet dostępny był tylko nielicznym zorganizowanie kolonii dla dzieci
i młodzieży spoza Polski wydawało się być niemożliwym. Udało się i dzięki temu jesteśmy tu i teraz!

Aktualnie projekt „Polonica – School of Polish” realizowany jest przez firmę Quality Time Katarzyna Zakrzewska – znanej bardziej jako Pani Kasia. Pani Kasia od 2012 roku współpracuje przy organizacji wyjazdów Polonicy, a jej ponad 10 letnie doświadczenie w branży turystycznej oraz pracy z dziećmi, to gwarancja dobrze przygotowanego i przeprowadzonego obozu.

Translate »